Serwis używa plików cookies w celu realizacji procesów niezbędnych dla pełnej funkcjonalności oraz do gromadzenia anonimowych danych statystycznych.
Polityka Prywatności / Ochrona danych osobowych    AKCEPTUJĘ
Przejdź do głównego menu Przejdź do treści
logo BIP - powrót do strony głównej serwisu

Regulamin użytkownika

 1. Założenie indywidualnego konta użytkownika w serwisie internetowym Urzędu Miasta Szczecin (UM-S) jest dobrowolne i równoznaczne z zaakceptowaniem niniejszego regulaminu. Utworzone konto jest aktywne w każdym serwisie UM-S udostępniającym logowanie.
   
 2. Konto może być wykorzystywane wyłącznie w sposób zgodny z obowiązującym prawem. Szczególnej ochronie podlegają interesy podmiotów trzecich w tym prawa autorskie i dobra osobiste.
   
 3. Zabrania się:
  - obrażania i poniżania osób i instytucji, a także publikowania nieprawdziwych czy niesprawdzonych zarzutów wobec innych,
  - używania wyrazów powszechnie uznawanych za obelżywe lub wulgarne w jakiejkolwiek formie (także wykropkowane, wygwiazdkowane, przerywane spacjami).
  - prowadzenia działań reklamowych, wpisywania odnośników lub spamu we wszystkich odmianach,
  - dokonywania wpisów niezgodnych z tematem,
  - zamieszczania cudzych danych osobowych, w tym teleadresowych,
  - nadużywania opcji "Zgłoś do moderacji",
  - aktywnego używania dwóch lub więcej kont przez jedną osobę.
  - wykorzystywania konta do podejmowania działań mogących utrudniać działanie serwera.
   
 4. Opiniowanie w serwisach UM-S podlega moderacji. Zalogowany Użytkownik może zgłosić do moderacji dowolny wpis klikając na ikonkę kosza znajdującą się przy wpisie. Do moderatora należy decyzja czy zgłoszenie zostanie zaakceptowane lub odrzucone. Decyzja moderatora jest ostateczna, a zatwierdzony do publikacji wpis nie podlega więcej moderacji.
   
 5. Konto Użytkownika naruszającego regulamin zostanie bezterminowo zablokowane.
   
 6. Polityka prywatności:
  Urząd Miasta Szczecin oświadcza, że respektując prawo do prywatności i nie gromadzi danych uzyskanych drogą rejestracji Użytkownika, które mogłyby być danymi osobowymi w rozumieniu art. 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. z 2002 roku Nr 101, Poz. 926 z późniejszymi zmianami) pozwalających na identyfikację użytkownika.

  Adresy IP użytkowników mogą zostać wykorzystane w diagnozowaniu problemów związanych z pracą serwera, analizą naruszeń bezpieczeństwa oraz w zarządzaniu serwisami UM-S. Informacje te w żaden sposób nie są łączone z danymi osobowymi właściciela konta oraz z innymi usługami świadczonymi przez UM-S.

  Rejestrując się Użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie danych w celach statystyki.
   
 7. Kontakt: Użytkownicy, którzy mają pytania dotyczące deklaracji ochrony prywatności, praktyk stosowanych na stronie, czy też sposobów utrzymywania kontaktów, proszone są o wysłanie uwag na adres: bip@um.szczecin.pl
   
 8. Administracja UM-S zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Regulaminie.
udostępnił: Wydział Informatyki, wytworzono: 2012/04/16 11:23:17, odpowiedzialny/a: dyrektor Wydziału, wprowadził/a: Tomasz Czerniawski, dnia: 2013/11/20 13:16:33
Historia zmian:
Wprowadził Data modyfikacji Rodzaj modyfikacji
Tomasz Czerniawski 2013/11/20 13:16:33 modyfikacja wartości
KonsultacjeAdmin 2012/04/16 11:30:28 modyfikacja wartości
KonsultacjeAdmin 2012/04/16 11:28:27 modyfikacja wartości
KonsultacjeAdmin 2012/04/16 11:25:57 modyfikacja wartości
KonsultacjeAdmin 2012/04/16 11:23:16 nowa pozycja